Hakkımızda

Ana sayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Kurumsal

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren MODELKA sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.Çelik kapı üretimi,satışı alanında kendini kanıtlayan MODELKA ,Kayseri ve tüm Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan MODELKA ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak MODELKA 'nın başlıca hizmetlerindendir. 

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen MODELKA hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.MODELKA ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. 

MODELKA teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

MODELKA ÇELİK KAPI, Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak. 

Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek. 

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır. 

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir. 

Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz," KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez 

"Yüksek kaliteli ürün" ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,"müşteri daima haklıdır." 

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi " VIZYON " edindik